Luka Ban osvojio dvije bronce, Sadaić, Pipunić, Janičić, Podvalej i Špehar po jednu!

  • 16. rujan 2019.

Prošlog je tjedna Slovenija organizirala dva turnira u konkurencijama do 11, 13, 15 i 19 godina.

Pročitaj više

Zvonimir Đurkinjak do 2. kola South Australia Internationala!

  • 16. rujan 2019.

Zvonimir Đurkinjak nastupio je u 2. kolu South Australia Internationala, gdje ga je zaustavio Malezijac Ali Sadikin.

Pročitaj više

Obavijest o održavanju tečaja za suce 5.10.2019. u Čakovcu

  • 12. rujan 2019.

U subotu 5.10.2019. u sklopu 3.kruga HK U11, U19 održat će se tečaj za suce.

Pročitaj više

TEM Junior i Youth počinju ovog petka: Veliki broj hrvatskih igrača nastupa u Sloveniji

  • 12. rujan 2019.

U slovenskim gradovima Mirni i Mokronogu igraju se badmintonski turniri od petka do nedjelje.

Pročitaj više

Hrvatski zavod za javno zdravstvo - Pravilnik za borbu protiv dopinga

  • 9. rujan 2019.

1. siječnja 2019. stupio je na snagu novi Zakon o zdravstvenoj zaštiti kojim je određeno da Hrvatski zavod za javno zdravstvo preuzima prava i obveze od Hrvatskog zavoda za toksikologiju i anti doping te time postaje nacionalna anti - doping organizacija nadležna za prevenciju dopinga, testiranje i postupanje s rezultatima.

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Listopad
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
BWF Super 750
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Future Series
29.10. - 03.11.
SaarLorLux Open 2019
BWF Super 100
30.10. - 02.11.
44th YONEX Hungarian International Championships 2019
International Challenge
Datum
Naziv
Grad
Listopad
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
Studeni
08.11. - 10.11.
FZ FORZA Slovak Junior 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
Orlova - Lutyne, Češka (CZE)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Studeni
08.11. - 10.11.
Slovak Youth U15 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
08.11. - 10.11.
Swedish Youth Games (U17) 2019
Malmö, Švedska (SWE)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Listopad
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
Pariz, Francuska (FRA)
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Kibbutz Hatzor, Izrael (ISR)
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)

Pogledaj kalendar