Stanje XI. 2019.

Voditelji natjecanja:
Damir Duvnjak - damir.duvnjak76@gmail.com
Mirko Janičić - mjanicic13@gmail.com ; mirko.janicic@pbz.hr
Filip Mikolaj - fmikolaj2@gmail.com
Vedran Obadić
Darko Ivan Vidaković - div@comping.hr
Danijel Zadravec - danijel.zadravec@ck.t-com.hr 
Marin Šućur - sucur.marin@gmail.com
Alisa Matovina - alisa.matovina@gmail.com

Voditelji natjecanja (kandidati):
Tomislav Tobijas - ttobijas.hr@gmail.com
Bojan Marković - boker031@gmail,com
Luka Grubić - luka.gru0@gmail.com
Filip Bel - bel.filip@hotmail.com
Dubravka Pranic- dubravka.pranic@gmail.com


Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Listopad
24.10. - 25.10.
HK 2020 - III. krug - Seniori - NOVI DATUMI
Seniori
Studeni
28.11. - 29.11.
HK 2020 - IV. krug - Seniori - NOVI DATUMI
Seniori
Datum
Naziv
Grad
Studeni
14.11. - 15.11.
HK 2020 - IV. krug - Juniori - NOVI DATUMI
?????
Prosinac
05.12. - 06.12.
PH 2020 - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
Datum
Naziv
Grad
Studeni
07.11. - 08.11.
HK 2020 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori - NOVI DATUMI
?????
14.11. - 15.11.
HK 2020 - IV. krug - Poletarci - NOVI DATUMI
?????
15.11. - 15.11.
EPH 2020 - Kadeti - OTKAZANO
Dubrovnik (BK Dubrovnik)
21.11. - 22.11.
PH 2020 - Ml.kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
24.10. - 25.10.
HK 2020 - II. krug - Veterani - NOVI DATUMI
?????
Studeni
28.11. - 29.11.
HK 2020 - III. krug - Veterani - NOVI DATUMI
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
24.10. - 25.10.
HK 2020 - II. krug - Veterani - NOVI DATUMI
?????
24.10. - 25.10.
HK 2020 - III. krug - Seniori - NOVI DATUMI
?????
Studeni
07.11. - 08.11.
HK 2020 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori - NOVI DATUMI
?????
14.11. - 15.11.
HK 2020 - IV. krug - Juniori - NOVI DATUMI
?????

Pogledaj kalendar