Iva Sulić i Luna Šaban osvojile Zagreb U17 Open!

  • 1. listopad 2019.

Iva Sulić i Luna Šaban osvojile su naslov pobjednica na četvrtom izdanju Zagreb U17 Opena.

Pročitaj više

Podsjetnik : tečaj za suce održava se 5.10.2019. u Čakovcu

  • 27. rujan 2019.

U Čakovcu, u subotu 5.10.2019. u sklopu 3.kruga HK U11/U19, održat će se tečaj za suce.

Pročitaj više

Dopuna uz Odluku predsjednika Saveza o raspisivanju natječaja za izbornika juniora i mlađih juniora

  • 25. rujan 2019.

Prijave svih zainteresiranih kandidata zaprimaju se do 10. listopada 2019. na Kandidacijskom obrascu. Dužnosti juniorskog i mlađejuniorskog izbornika u međuvremenu preuzima seniorski izbornik Igor Čimbur.

Pročitaj više

Odluka predsjednika Saveza

  • 25. rujan 2019.

S ciljem daljnje promocije turnira Zagreb Youth Open, klubovima čiji igrači sudjeluju na turniru ZYO 2019 dodjeljuje se po pola paketa ( šest loptica) Babolat 2 loptica za svakog svog igrača na turniru. Loptice su osigurane kroz partnerstvo sa Zagrebačkim badmintonskim savezom i dio su projekta Nacionalnog centra HBS-a.

Pročitaj više

Odluka predsjednika Saveza

  • 24. rujan 2019.

Sukladno Statutu Saveza, članak 33 točka 3, predsjednik Saveza Ratko Galjer donio je sljedeću žurnu odluku : dodijeljuje se po sedam paketa loptica YONEX klubovima BK Bjelovar, BK Novska i BK Koprivnica.

Pročitaj više

HK 2019 - poziv na III. turnir poletaraca i juniora

  • 23. rujan 2019.

Čakovec, 5. listopad 2019.

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Listopad
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
BWF Super 750
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Future Series
29.10. - 03.11.
SaarLorLux Open 2019
BWF Super 100
30.10. - 02.11.
44th YONEX Hungarian International Championships 2019
International Challenge
Datum
Naziv
Grad
Listopad
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
Studeni
08.11. - 10.11.
FZ FORZA Slovak Junior 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
Orlova - Lutyne, Češka (CZE)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Studeni
08.11. - 10.11.
Slovak Youth U15 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
08.11. - 10.11.
Swedish Youth Games (U17) 2019
Malmö, Švedska (SWE)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Listopad
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
Pariz, Francuska (FRA)
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Kibbutz Hatzor, Izrael (ISR)
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)

Pogledaj kalendar