Zadnja verzija je 18. rujna 2019.

PRVENSTVO HRVATSKE 2019.
HRVATSKI KUP 2019.

PRVENSTVO HRVATSKE 2018.
seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci ekipno

HRVATSKI KUP 2018.
 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2017.

 
HRVATSKI KUP 2017.

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2016.

seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - ekipno

HRVATSKI KUP 2016.

 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2015.



HRVATSKI KUP 2014-15.

 

PRVENSTVO HRVATSKE 2014.


HRVATSKI KUP 2013-14.
PRVENSTVO HRVATSKE 2013.



HRVATSKI KUP 2012-13.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani +35 - veterani +45 - ekipe


PRVENSTVO HRVATSKE 2012.


HRVATSKI KUP 2011-12.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - veterani - ekipe (pokusno)



PRVENSTVO HRVATSKE 2011.


Seniori - Zagreb, 5-6. veljače 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Zvonimir Đurkinjak; 2. Josip Uglešić; 3. Zvonimir Hoelbling, Igor Čimbur (svi MZ);
Ž: 1. Andrea Žvorc; 2. Staša Poznanović; 3. Lucija Vlah (sve MZ), Katarina Jagodić (Stella Zagreb); 
MM: 1. Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling; 2. Zvonimir Đurkinjak, Josip Uglešić (svi MZ); 3. Filip Špoljarec, Ivan Tucaković (MZ/Purger Zagreb), Matija Hranilović, Luka Vlahek (Međimurje Čakovec);
ŽŽ: 1. Staša Poznanović, Lucija Vlah; 2. Katarina Galenić, Matea Čiča; 3. Dora Dragčevič, Andrea Žvorc (sve MZ); Nikolina Dimić, Katarina Jagodić (SZ);
: 1. Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović; 2. Igor Čimbur, Matea Čiča; 3. Filip Špoljarec, Lucija Vlah i Zvonimir Hoelbling, Dora Dragčević (svi MZ).


Juniori - Zagreb, 26. ožujka 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Josip Uglešić (BK Medvedgrad 1998 Zagreb), 2. Dasen Jardas (BK Sušak Rijeka), 3. Filip

Špoljarec (MZ), Ivan Tucaković (BK Purger Zagreb);

Ž: 1. Maja Pavlinić (HBK Max), 2. Katarina Galenić (MZ), 3. Katarina Jagodić, Martina Skorup (Stella Zagreb);

MM: 1. Filip Špoljarec - Ivan Tucaković (MZ/PZ), 2. Dasen Jardas - Ivor Ilić (SR), 3. Josip Uglešić - Dorian Žitnik (MZ), Krešimir Koprivec - Matija Filo (BK Medimurje Cakovec);

ŽŽ: 1. Lucija Vlah - Dora Dragčević (MZ), 2. Katarina Jagodić - Nikolina Dimić (SZ), 3. Katarina Galenić - Helena Kovač (MZ), Martina Skorup - Tena Tucaković (SZ);

: 1. Filip Špoljarec - Lucija Vlah, 2. Josip Uglešić - Dora Dragčević, 3. Dorian Žitnik - Helena Kovač (svi MZ), Ivan Tucaković - Tena Tucaković (PZ/SZ).


Mlađi juniori - Čakovec, 8. svibnja 2011., u organizaciji BK Međimurje Čakovec. 


EkipnoPH2016

HK-2016-pobjednici

SENHK20161231

U11HK20161231

U13HK20161231

U15HK20161231

U17HK20161231

V35HK20161231

V45HK20161231

V55HK20161231

HK-2017-konacni-poredak

SENHK20171211

U11HK20171211

U13HK20171211

U15HK20171211

U17HK20171211

U19HK20171211

V35HK20171105

V45HK20171105

V55HK20170627

U11HK20150303konacno

U13HK20150513konacno

U15HK20150503konacno

U17HK20150513konacno

V35HK20150503konacno

V45HK20150503konacno

KadetiHKkonacno2014

MladijunioriHKkonacno2014

PoletarciHKkonačno2014

SenioriHKkonacno2014

U13HKkonacno2014

veterani35HKkonacno2014

Veterani45HKkonacno2014

HEK2012-13.

veterani45-hkkonacno 2013

hek2012

EkipnoPH2015

eph2013kadeti

V35HK20181102

V45HK20181102

V55HK20181102

U11HK20181212

SENHK20181212

HRVATSKI KUP 2018 konačni poredak

U13HK20181212

U15HK20181212

U17HK20181212

U19HK20181212

U11HK20190917

U13HK20190917

U15HK20190917

U17HK20190917

U19HK20190917

SENHK20190917

V35HK20190917

V45HK20190917

V55HK20190917

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
10.10. - 13.10.
LI-NING Cyprus International 2019
Future Series
Datum
Naziv
Grad
Rujan
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
Mülheim an der Ruhr, Njemačka (GER)
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
Vilnius, Litva (LTU)
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Brno, Češka (CZE)
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)

Pogledaj kalendar