Natjecateljski pravilnik - opći akt o sustavu, uvjetima i organizaciji natjecanja u badmintonu.

Dodatak natjecateljskog pravilnika za 2019. godinu
Dodatak natjecateljskog pravilnika za 2020. godinu
Obrazac prijave za organizaciju natjecanja
obrazac poziva na natjecanje 
zapisnik natjecanja 
izvješće vrhovnoga suca 
Tablica bodovanja natjecanja 

DODATAK NATJECATELJSKOM PRAVILNIKU ZA NATJECATELJSKU SEZONU 2019.

1. Dobne skupine za natjecateljsku sezonu 2019. su:
Poletarci (U11) – rođeni 2009. i mlađi ;
Mlađi kadeti (U13) – rođeni 2007. i mlađi ;
Kadeti (U15) – rođeni 2005. i mlađi ;
Mlađi juniori (U17) – rođeni 2003. i mlađi ;
Juniori (U19) – rođeni 2001. i mlađi ;
Seniori – bez dobnoga ograničenja ;
Veterani 35+ – rođeni 1984. i stariji ;
Veterani 45+ – rođeni 1974. i stariji ;
Veterani 55+ – rođeni 1964. i stariji .

2. Administrativni rokovi za natjecateljsku sezonu 2019.:
2.1 Trajanje natjecateljske sezone:  1. siječnja 2019. - 31. prosinca 2019.
2.2 Ljetni registracijski rok:  15. lipnja 2019. - 30. lipnja 2019.
2.3 Zimski registracijski rok:  15. prosinca 2019. - 31. prosinca 2019.
2.4 Rok za uplatu godišnje članarine:  31. prosinca 2018.
2.5 Rok za produženje sudačkih licenci:  15. prosinca 2018.

3. Administrativni rokovi u 2019.g. za natjecateljsku sezonu 2020.:
3.1 Rok za objavu Dodatka NP za natjecateljsku sezonu 2020.:  31. listopada 2019.
3.2 Rok za objavu Kalendara natjecanja za 2020. godinu:   31. listopada 2019.
3.3 Rok za prijave za organizaciju natjecanja iz Kalendara za 2020. godinu:  1.-10. studenog 2019.
3.4 Rok za određivanje organizatora natjecanja iz Kalendara za 2020. godinu:  15. studenog 2019.

Dodatak-NP-2018

izvjesce-vrhovnog

NP-2018

NP-2018-Tablice-bodovanja

obrazac poziva

zapisnik-natjecanja

NP-2019

Organizacija natjecanja - obrazac

Dodatak Natjecateljskog pravilnika za 2020

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Studeni
13.11. - 16.11.
AIG FZ FORZA Irish Open 2019
International Challenge
21.11. - 24.11.
Scottish Open 2019
International Challenge
21.11. - 24.11.
VICTOR Slovenia Future Series 2019
Future Series
23.11. - 24.11.
HK 2019 - IV. krug - Seniori
Seniori
Datum
Naziv
Grad
Studeni
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
Orlova - Lutyne, Češka (CZE)
29.11. - 01.12.
XI Portuguese International Junior Championships
Caldas da Rainha, Portugal (POR)
Prosinac
07.12. - 08.12.
PH 2019 - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
16.12. - 18.12.
Turkey Junior Open 2019
Ankara, Turska (TUR)
Datum
Naziv
Grad
Studeni
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U17 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U13 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
16.11. - 17.11.
PH 2019 - Ml.kadeti, Ml.juniori
Zagreb (BK Medvedegrad-1998)
29.11. - 01.12.
FZ FORZA U17 Medvode Cuip 2019
Medvode, Slovenija (SLO)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Studeni
13.11. - 16.11.
AIG FZ FORZA Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
Orlova - Lutyne, Češka (CZE)
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U17 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
15.11. - 17.11.
Slovak Youth U13 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)

Pogledaj kalendar