Natjecateljski pravilnik- opći akt o sustavu, uvjetima i organizaciji natjecanja u badmintonu 
dodatak natjecateljskog pravilnika 
obrazac prijave za domaćinstvo natjecanja
obrazac poziva na natjecanje 
zapisnik natjecanja 
izvješće vrhovnoga suca 
tablica bodovanja natjecanja 

DODATAK NATJECATELJSKOG PRAVILNIKA ZA 2018. 

1. Dobne skupine za natjecateljsku sezonu 2018. su:
Poletarci (U11) – rođeni 2008. i mlađi ;
Mlađi kadeti (U13) – rođeni 2006. i mlađi ;
Kadeti (U15) – rođeni 2004. i mlađi ;
Mlađi juniori (U17) – rođeni 2002. i mlađi ;
Juniori (U19) – rođeni 2000. i mlađi ;
Seniori – bez dobnoga ograničenja ;
Veterani 35+ – rođeni 1983. i stariji ;
Veterani 45+ – rođeni 1973. i stariji ;
Veterani 55+ – rođeni 1963. i stariji .

2. Administrativni rokovi za natjecateljsku sezonu 2018.:
2.1 Trajanje natjecateljske sezone: 1. siječnja 2018. - 31. prosinca 2018.
2.2 Ljetni registracijski rok: 15. lipnja 2018. - 30. lipnja 2018.
2.3 Zimski registracijski rok: 15. prosinca 2018. - 31. prosinca 2018.
2.4 Rok za uplatu godišnje članarine: 31. prosinca 2017.
2.5 Rok za produženje sudačkih licenci: 15. prosinca 2017.

3. Administrativni rokovi u 2018.g. za natjecateljsku sezonu 2019.:
3.1 Rok za objavu Dodatka NP za natjecateljsku sezonu 2019.: 31. listopada 2018.
3.2 Rok za objavu Kalendara natjecanja za 2019. g.: 31. listopada 2018.
3.3 Rok za prijave za organizaciju natjecanja iz Kalendara za 2019. g.: 1.-10. studenog 2018.
3.4 Rok za određivanje organizatora natjecanja iz Kalendara za 2019. g.: 15. studenog 2018.

Dodatak-NP-2018

izvjesce-vrhovnog

NP-2018

NP-2018-Tablice-bodovanja

obrazac poziva

obrazac-domacinstvo

zapisnik-natjecanja

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Srpanj
04.07. - 08.07.
White Nigths 2018
International Challenge
13.07. - 29.07.
European Universities Badminton Championship 2018
Sveučilišno natjecanje
24.07. - 29.07.
Russian Open 2018
WT Super 100
Kolovoz
13.08. - 16.08.
Eurasia Bulgaria International 2018
International Series
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian Junior White Nigths 2018
Gatchina
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Ukraine Junior 2018
Dnipro
09.08. - 12.08.
Bulgarian Junior International 2018
Pazardzhik
17.08. - 19.08.
Yonex Lithuanian Junior 2018
Klaipeda
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian U17 White Nigths
Gatchina
Kolovoz
17.08. - 19.08.
French U17 International 2018
Talence
23.08. - 26.08.
Denmark U17
Kopenhagen
23.08. - 26.08.
Kassabian Brothers Bulgarian U17 International
Haskovo
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar