https://www.cba.hr/storage/static_content/savez/akti-upravnog-odbora/files/Pristupnica HBS1.docxAkti koje donosi, mijenja i tumači Upravni odbor Saveza:

Kalendar natjecanja - raspored službenih natjecanja Saveza

Registracijski pravilnik - pravilnik koji uređuje načine registracije igrača za udrugu;
upisnik igrača Saveza 
- natjecateljska pristupnica

Sudački pravilnik - pravilnik koji propisuje kako se postaje - i ostaje - badmintonski sudac (u postupku usklađenja);
upisnik sudaca Saveza
- sudački listić

Stručni pravilnik - uvjeti za stjecanje i produljivanje licenci voditelja, trenera, višeg trenera i diplomiranog trenera (u postupku usklađenja)
Pravilnik o nagradama - pravilnik uređuje način nagrađivanja osoba i ustanova koje su posebno pridonijele širenju i razvoju badmintona i Saveza (Obljetnička nagrada -  dosadašnji dobitnici) kao i nagrađivanja sportaša i sportskih djelatnika te udruga za postignute sportske dosege u jednoj natjecateljskoj sezoni (Godišnja nagrada Saveza).

Cjenik Saveza - pravilnik koji uređuje financijske obveze koje proistječu iz akata Saveza

Pravilnik o postupku nabave roba, radova i usluga bagatelne vrijednosti

Pravo na pristup informacijama - izvješće za 2015., 2016., 2017., 2018.

Zapisnici i odluke Upravnog odbora Saveza u ciklusu 2018-2022.
V.sjednica- Zagreb, 6.9.2019.
IV.sjednica- Zagreb, 13.5.2019.
III.sjednica- Zagreb, 12.II.2019.
II.sjednica - Zagreb, 29.XI.2018.
I.sjednica - Zagreb, 26.X.2018.

Zapisnici i odluke Upravnog odbora Saveza u Olimpijskom ciklusu 2016-2020. 
V. sjednica - Zagreb, 8. III. 2017.
IV. sjednica - Velika Gorica, 6. XII. 2016.
III. sjednica - Velika Gorica, 13. X. 2016.
II. sjednica - Velika Gorica, 28. VI. 2016.
I. sjednica - Zagreb, 17. IV. 2016.

Zapisnici i odluke UO-a u OC 2012-16.
XVI. sjednica - Zagreb, 5 II. 2016.
XV. sjednica - Zagreb, 3. XII. 2015.
XIV. sjednica - Zagreb, 15. X. 2015.
XIII. sjednica - Velika Gorica, 19. V. 2015.
XII. sjednica - Velika Gorica, 24. I. 2015.
XI. sjednica - Poreč, 4. X. 2014.
X. sjednica - Velika Gorica, 31. VIII. 2014.
IX. sjednica - Velika Gorica, 30. VI. 2014.
VIII. sjednica - Zagreb, 18. I. 2014.
VII. sjednica - Poreč, 5. X. 2013.
VI. sjednica - Zagreb, 7. IX. 2013.
V. sjednica - Zagreb, 8. VI. 2013.
IV. sjednica - Velika Gorica, 31. III. 2013.
III. sjednica - Zagreb, 8. XII. 2012. 
II. sjednica - Poreč, 7. X. 2012.
I. sjednica - Zagreb, 22. VIII. 2012.

bagatela

Cjenik2017

Popis_sudaca_15122017

Pravilnik_o_nagradama

Pravo_na_pristup_info

Strucni_pravilnik

Sudacki_pravilnik

sudacki-listic

UO-2012-16-I

UO-2012-16-II

UO-2012-16-III

UO-2012-16-IV

UO-2012-16-IX

UO-2012-16-V

UO-2012-16-VII

UO-2012-16-VIII

UO-2012-16-Vl

UO-2012-16-X

UO-2012-16-XI

UO-2012-16-XII

UO-2012-16-XIII

UO-2012-16-XIV

UO-2012-16-XV

UO-2012-16-XVI

UO-2016-20-I

UO-2016-20-II

UO-2016-20-III

UO-2016-20-IV

UO-2016-20-V

I. UO - 26.201.2018. - zaspisnik (1)

Pristupnica HBS1

Registracijski pravilnik 2018

II. UO - 29.11.2018. - zaspisnik

HBS Cjenik 2019

Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2016.godinu

Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2017.godinu

Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2018.godinu

Zapisnik III.UO-a

HBS Cjenik 2019-1

UO- 13.5.2019

Zapisnik i Odluke UO 6.9.2019.

HBS Cjenik 2019-3

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Future Series
Listopad
03.10. - 06.10.
Bulgarian International Championship 2019
Future Series
08.10. - 13.10.
YONEX Dutch Open 2019
BWF Super 100
10.10. - 13.10.
LI-NING Cyprus International 2019
Future Series
Datum
Naziv
Grad
Rujan
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)
Listopad
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
10.10. - 13.10.
German Ruhr U19 International 2019
Mülheim an der Ruhr, Njemačka (GER)
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
Listopad
04.10. - 06.10.
RSL Lithuanian U17 International 2019
Vilnius, Litva (LTU)
05.10. - 06.10.
HK 2019 - III. krug - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Rujan
26.09. - 29.09.
LI-NING Czech Open 2019
Brno, Češka (CZE)
27.09. - 29.09.
4th Zagreb U17 Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
27.09. - 29.09.
Zagreb Youth Open 2019
Zagreb, Hrvatska (CRO)
30.09. - 12.10.
2019 World Junior Championships
Kazan, Rusija (RUS)

Pogledaj kalendar