Balkansko prvenstvo mlađih juniora 2015. - Novi Sad, Srbija, 28-30. kolovoza
M: Luka Ban, Dorian Cvijanović, Mia Čerjan, Dominik Doko, Filip Jagar. 
Ž: Ira Misir, Inga Sadaić i Lucija Trgovac.
Izbornik: Ratko Galjer
Ekipno: bez prolaza u završnicu
Pojedinačna odličja:
MM: 3. Doko-Jagar
ŽŽ: 3. Sadaić-Trgovac

Balkansko veteransko prvenstvo 2014. - Ohrid, Makedonija, 11-14. rujna
M: Antonio Lovrić, Boris Slanc, Miroslav Vurdelja, Damir Skorup, Leo Miler, 
Ž: Nina Kovačić i Lidija Petrinović. 
Odličja:
M: Antonio Lovrić
MM: 3. Antonio Lovrić - Boris Slanc
40+
M: 2. Boris Slanc
ŽŽ: 2. Nina Kovačić - Lidija Petrinović
MŽĆ: 3. Damir Skorup - Lidija Petrinović
45+
Ž: 2. Nina Kovačić
MŽ: 1. Nina Kovačić - Miroslav Vurdelja
50+
M: 1. Leo Miler 
MM: 3. Damir Skorup - Miroslav Vurdelja

Balkansko prvenstvo mlađih juniora 2014. - Karataš, Srbija, 27-29. kolovoza
Voditelj: Neven Rihtar
M: Dino Belas, Dorian Cvijanović,  Dominik Doko, Filip Jagar;

Ž: Mia Čerjan, Inga Sadaić, Lucija Trgovac, Ela Trstenjak. 

- ekipni dio 
Hrvatska - Bugarska 0:5, Hrvatska - Rumunjske 1:4, Hrvatska - BiH 5:0 (3. mjesto u skupini)
- pojedinačni dio
- tri četvrtfinala: Ž: Trgovac; MM: Doko-Jagar, ŽŽ: Trstenjak-Trgovac.

Balkansko kadetsko prvenstvo 2013. - Karataš, Srbija, 27-29. kolovoza

M: Dorian Cvijanović, Edvin Hadžihalilović, Lovro Hanžek, Dino Ivčević, Lino Zadravec.
Ž: Doroteja Brkić, Mia Čerjan, Petra Rukavina, Lucija Trgovac.
Izbornica Lidija Petrinović, trener Vlaho Čerjan.
ekipni dio (9 ekipa):
Hrvatska - BiH 5:0, Hrvatska - Turska 0:5.
Drugo mjesto u skupini, 5-6. mjesto u ukupnom poretku.
pojedinačni dio:
M (64): Cvijanović, Ivčević - III. kolo; Zadravec, Hanžek - II. kolo; Ž (32): Čerjan - II. kolo, Brkić - I. kolo; MM (16): Ivčević-Zadravec - II. kolo; Hadžihalilović-Hanžek - I. kolo; ŽŽ (16): Brkić-Čerjan i Rukavina-Trgovac - II. kolo; MŽ (32): Cvijanović-Trgovac - četvrtfinale, Hadžihalilović-Rukavina - I. kolo.

Mediteranske igre 2013. - Mersin, Turska, 20-30. lipnja
Zvonimir Đurkinjak, Zvonimir Hoelbling; izbornik Silvio Jurčić.
M: 
Zvonimir Đurkinjak - četvrtfinale
Zvonimir Hoelbling - osmina finala
MM
1. Zvonimir Đurkinjak - Zvonimir Hoelbling

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Veljača
28.02. - 03.03.
Yonex Slovak Open 2018
Future Series
Ožujak
06.03. - 11.03.
Yonex German Open 2018
WT Super 300
08.03. - 11.03.
53rd Portuguese International Championships
International Series
14.03. - 18.03.
Yonex All England Open 2018
WT Super 1000
Datum
Naziv
Grad
Veljača
23.02. - 25.02.
Yonex Italian Junior 2018
Milano
28.02. - 04.03.
Yonex Dutch Junior International 2018
Haarlem
Ožujak
08.03. - 11.03.
Yonex German Junior 2018
Berlin
15.03. - 17.03.
Israel Junior 2018
Rishon Le Zion
Datum
Naziv
Grad
Ožujak
02.03. - 04.03.
Donut Cup 2018
Zgornja Kungota
15.03. - 17.03.
Israel Youth Inetrnational 2018
Rishon Le Zion
17.03. - 18.03.
HK II. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
Dubrovnik
29.03. - 31.03.
Hellas Youth International 2018
Sidirokastro
Datum
Naziv
Grad
Ožujak
25.03. - 26.03.
HK I. krug - seniori, veterani
Čakovec
Svibanj
05.05. - 06.05.
HK II. krug - seniori, veterani
Zagreb
18.05. - 20.05.
Adria Masters International 2018
Opatija
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar

Odabrane novosti

Godišnja skupština Saveza - poziv

Veljača 16, 2018

25 godina glasila Saveza

Veljača 15, 2018

Dobrodošli na novu web stranicu Saveza!

Veljača 13, 2018

Naši otputovali u Kazan

Veljača 12, 2018

Najčitanije novosti

HK 2018. - poziv na I. turnir juniora i poletaraca

Veljača 7, 2018

EEP 2018. - Hrvatska - Irska uživo

Veljača 12, 2018

Veteransko prvenstvo Hrvatske 2018.

Veljača 19, 2018

25 godina glasila Saveza

Veljača 15, 2018