Predsjednik Saveza
Ratko Galjer 
Kneza Branimira 5, 20000 Dubrovnik
091 6412-223
rgaljer69@gmail.com

Glavni tajnik Saveza (profesionalna dužnost)

Maja Capuder
Ilica 66, 10000 Zagreb
091 52 10 334
crobad@cba.hr


Administrativna tajnica
Dorotea Sutara
091 560 6146



Članovi Upravnoga odbora (županija):

Zvonimir Hölbling (Grad Zagreb)
Šestinski vrh 2c, Zagreb
091 365 31 44
zholbling@gmail.com

Damir Ilić (Primorsko-goranska županija)
Travičići 11, 51414 Ičići
tel. 051 299 280
091 2250 779
ilic_damir@yahoo.com

Filip Lončarić (Grad Zagreb)
Štefanovečka cesta 21, 10000 Zagreb
099 802 60 16
floncaric@gmail.com

Staša Poznanović (Grad Zagreb)
Petra Grgeca 11, 10000 Zagreb
099 431 51 06
stasapoznanovic@yahoo.com

Marjan Vugrinec (Koprivničko-križevačka županija)
Trg Kralja Tomislava 7, Koprivnica
099 833 2406
marjan.vugrinec2@gmail.com     

Danijel Zadravec (Međimurska županija)
dr. Vinka Žganca 40, 40000 Čakovec
091 131 1911
danijel.zadravec@ck.t-com.hr



Stegovni sudac Saveza
mjesto nije popunjeno

Direktor reprezentacije
Ratko Galjer
Kneza Branimira 5, 20000 Dubrovnik
091 6412-223
rgaljer69@gmail.com


Izbornik
Igor Čimbur
Biskupa Galjufa 22, 10 000 Zagreb
cimbur55@yahoo.com


Izbornik juniora
Neven Rihtar
Trnjanska cesta 39a, 10 000 Zagreb
095 9082 939
nrihtar1986@gmail.com


Izbornik mlađih dobnih kategorija (U-15, U-13, U-11,)
Renata Horvat Vrbnjak
Matijašec 37, 10000 Zagreb
095 9113 394
mmmaslachak@hotmail.com


Ravnatelj natjecanja i registracijski povjerenik
Mirko Janičić
20000 Dubrovnik
099 708-9643
mjanicic13@gmail.com
mirko.janicic@pbz.hr


Stručni povjerenik
Lidija Petrinović
Sv. Mateja 47, 10000 Zagreb
098 317-170;
lzekan@kif.hr

Sudački povjerenik

Ivanka Pokorni
Grge Novaka 13, 10000 Zagreb
098 4 999 22
ivpokorni@gmail.com 

Povjerenik za školska natjecanja i vezu s

Ministarstvom prosvjete i športa

mjesto nije popunjeno


Povjerenik za medije i marketing

Filip Špoljarec
Hrgovići 81, 10000 Zagreb
filip.spoljarec@yahoo.com
+385 91 928 7877


Zdravstveni povjerenik

mjesto nije popunjeno


Povjerenik za antidopinški nadzor
mjesto nije popunjeno

Koordinator za provedbu projekta
o ravnopravnosti sportašica

Lidija Petrinović
Sv. Mateja 47, 10000 Zagreb
098 317-170;
lzekan@kif.hr

Predstavnik u igračkome povjerenstvu BWF-a

Filip Špoljarec
Hrgovići 81, 10000 Zagreb
filip.spoljarec@yahoo.com
+385 91 928 7877

Povjerenica Saveza za Shuttle Time
dr. sc. Lidija Petrinović 
Sv. Mateja 47, 10000 Zagreb
098 317-170;

lzekan@kif.hr


Izvršni urednik službenih stranica Saveza
Ratko Cvetnić
Papova 8, 10000 Zagreb
091 26 06 957
ratko.cvetnic@gmail.com

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Srpanj
04.07. - 08.07.
White Nigths 2018
International Challenge
13.07. - 29.07.
European Universities Badminton Championship 2018
Sveučilišno natjecanje
24.07. - 29.07.
Russian Open 2018
WT Super 100
Kolovoz
13.08. - 16.08.
Eurasia Bulgaria International 2018
International Series
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian Junior White Nigths 2018
Gatchina
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Ukraine Junior 2018
Dnipro
09.08. - 12.08.
Bulgarian Junior International 2018
Pazardzhik
17.08. - 19.08.
Yonex Lithuanian Junior 2018
Klaipeda
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian U17 White Nigths
Gatchina
Kolovoz
17.08. - 19.08.
French U17 International 2018
Talence
23.08. - 26.08.
Denmark U17
Kopenhagen
23.08. - 26.08.
Kassabian Brothers Bulgarian U17 International
Haskovo
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar