Predsjednik Saveza
Ratko Galjer 
091 6412-223
rgaljer69@gmail.com


Dopredsjednik Saveza

Marin Pipunić

m.pipunic@nre.com 


Glavni tajnik Saveza (profesionalna dužnost)

Maja Capuder
091 52 10 334
crobad@cba.hr

Administrativna tajnica

Ivana Sladoljev

098 628 590

crobad@cba.hr



Članovi Upravnoga odbora :

Igor Čimbur - cimbur55@yahoo.com
Neven Rihtar - nrihtar1986@gmail.com 
Ranka Sertić - suncanapomrcina@gmail.com 
Davor Štrbenac - davor.strbenac@dgh91.hr 


Stegovni sudac Saveza
mjesto nije popunjeno

Direktor reprezentacije
Ratko Galjer

Izbornik
Igor Čimbur

Izbornik juniora
Josip Uglešić

Izbornik mlađih dobnih kategorija (U-15, U-13, U-11,)
Silvio Jurčić


Ravnatelj natjecanja i registracijski povjerenik
Mirko Janičić - mirko.janicic@pbz.hr ; mjanicic13@gmail.com 

Stručni povjerenik
Lidija Petrinović

Sudački povjerenik

Ivanka Pokorni - ivpokorni@gmail.com 

Povjerenik za školska natjecanja i vezu s

Ministarstvom prosvjete i športa

Damir Markuš


Povjerenik za medije i marketing
Neven Rihtar


Zdravstveni povjerenik

Dora Dragčević


Povjerenik za antidopinški nadzor
Dora Dragčević

Koordinator za provedbu projekta
o ravnopravnosti sportašica

Lidija Petrinović

Predstavnik u igračkome povjerenstvu BWF-a

Filip Špoljarec


Povjerenica Saveza za Shuttle Time

dr. sc. Lidija Petrinović 

Izvršni urednik službenih stranica Saveza

Neven Rihtar


Službenik za zaštitu osobnih podataka

Maja Capuder


Službenik za informiranje

Maja Capuder

Adresa za zaprimanje zahtjeva:
Hrvatski badminton savez,
Trg Krešimira Ćosića 11
10 000 Zagreb
e-adresa za zaprimanje zahtjeva: crobad@cba.hr

Obrasci za podnošenje zahtjeva za pristup informacijama:

Zakon o pravu na pristup informacijama

Povjerenik za informiranje RH



Obrazac-2-Zahtjev-za-pristup-informacijama-1

Obrazac-3-Zahtjev-za-dopunu-ili-ispravak-informacije-1-1

Obrazac-4-Zahtjev-za-ponovnu-uporabu-informacija-1-1

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
BWF Super 300
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
International Challenge
26.02. - 29.02.
FZ FORZA Slovak Open 2020
Future Series
Ožujak
03.03. - 08.03.
YONEX German Open 2020
BWF Super 300
Datum
Naziv
Grad
Veljača
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)
26.02. - 01.03.
YONEX Dutch Junior International 2020
Haarlem, Nizozemska (NED)
Ožujak
04.03. - 08.03.
YONEX German Junior 2020
Berlin, Njemačka (GER)
12.03. - 14.03.
AMOT Israel Junior 2020
Rishon Le Zion, Izrael (ISR)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
Ožujak
02.03. - 04.03.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ i SŠ
Zadar, Hrvatska (CRO)
06.03. - 08.03.
Donut Cup 2020
Zgornja Kungota, Slovenija
13.03. - 15.03.
Polish U17 International 2020
Imielin, Poljska (POL)
Datum
Naziv
Grad
Ožujak
21.03. - 21.03.
HK 2020 - I. krug - Veterani
Čakovec (BK Međimurje)
Svibanj
09.05. - 10.05.
HK 2020 - II. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
16.05. - 17.05.
Adria Masters International 2020
Opatija, Hrvatska (CRO)
Datum
Naziv
Grad
Veljača
18.02. - 23.02.
Barcelona Spain Masters 2020
Barcelona, Španjolska (ESP)
18.02. - 21.02.
YONEX France U17 Open 2020
Aire sur la Lys, Francuska (FRA)
19.02. - 22.02.
Austrian Open 2020
Beč, Austrija (AUT)
21.02. - 23.02.
DECATHLON PERFLY Italian Junior International 2020
Milano, Italija (ITA)

Pogledaj kalendar