Đurkinjak i Maja stigli u Minsk na Europske igre

  • 21. lipanj 2019.

Najbolji hrvatski badmintonaši Zvonimir Đurkinjak i Maja Pavlinić stigli su u Minsk gdje će predstavljati Hrvatsku na Europskim igrama.

Pročitaj više

Upisi u srednju školu - konačna rang lista

  • 21. lipanj 2019.

Sukladno uputama Središnjeg državnog ureda za šport, danas objavljujemo konačnu rang listu kandidata za upis u športske razrede srednjih škola.

Pročitaj više

Badminton trurnir parova "Rukavac doubles 2019"

  • 19. lipanj 2019.

U subotu 29.6.2019. u organizaciji BK Rukavac održava se 10. jubilarni badmintonski turnir parova " Rukavac doubles 2019."

Pročitaj više

Upisi u srednju školu - nova preliminarna rang lista

  • 19. lipanj 2019.

Nakon zaprimljenog prigovora na poredak, objavljena je nova preliminarna rang lista. Konačna rang lista će biti objavljena 21.6.2019.

Pročitaj više

Objavljen je ŽDRIJEB ekipnog dijela Europskog prvenstva do 17 godina!

  • 18. lipanj 2019.

Hrvatska U17 reprezentacija saznala je imena suparnika na ekipnom dijelu Europskog prvenstva do 17 godina.

Pročitaj više

Slab vikend hrvatskih U17 reprezentativaca u Novom Sadu

  • 17. lipanj 2019.

U Novom Sadu je u sklopu Europskog U17 kruga odigran posljednji turnir prije ljetne stanke.

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Kolovoz
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
International Series
Rujan
04.09. - 08.09.
RSL Kharkiv International 2019
International Challenge
11.09. - 14.09.
YONEX Belgian International 2019
International Challenge
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
Gentofte, Danska (DEN)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Junior International 2019
Mirna, Slovenija (SLO)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
Hvidovre, Danska (DEN)
30.08. - 07.09.
2019 European U17 Championships
Gniezno, Poljska (POL)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Youth International 2019
Mokronog, Slovenija (SLO)
13.09. - 15.09.
Swedish Youth Games (U17)
Malmö, Švedska (SWE)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
Gentofte, Danska (DEN)
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
Hvidovre, Danska (DEN)
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
Minsk, Bjelorusija (BLR)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)

Pogledaj kalendar