Raspored treninga na ljetnom kampu NC-a za uzrast U11/U13

  • 1. rujan 2019.

Treninzi ljetnog kampa za uzrast U11/U113 održat će se u utorak na terenima Badmintonskog kluba Max na Zagrebačkom velesajmu u vremenu od 20h do 22h. Ostalim danima održavat će se u Sportskom centru Concordia prema sljedećem rasporedu...

Pročitaj više

Nizozemska uvjerljivo slavila, ali uz puno veći i kvalitetniji otpor naših igrača!

  • 31. kolovoz 2019.

I u dugom nastupu u skupini 3 Europskog ekipnog prvenstva do 17 godina Hrvatska je upisala poraz.

Pročitaj više

Engleska prejaka na startu Europskog prvensva

  • 30. kolovoz 2019.

Hrvatska je krenula porazom na startu Europskog prvenstva u Poljskoj.

Pročitaj više

Sjednica Upravnog odbora

  • 30. kolovoz 2019.

Predsjednik Saveza Ratko Galjer sazvao je V. sjednicu Upravnog odbora za 06.09.2019. s početkom u 17h u Zagrebu, prostorije Doma sportova, soba broj 16.

Pročitaj više

Hrvatska U17 reprezentacija započinje svoj nastup na Europskom prvenstvu!

  • 30. kolovoz 2019.

U poljskom Gnieznu započinje Europsko prvenstvo do 17 godina, a prvih pet dana igra se ekipni dio natjecanja.

Pročitaj više

Odluka predsjednika Saveza

  • 29. kolovoz 2019.

Sukladno Statutu Saveza, članak 33 točka 3, predsjednik Saveza Ratko Galjer donio je sljedeću žurnu odluku: prihvaća se prijedlog Financijskog plana za 2020. godinu donesenog prema prijedlozima izbornika.

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Listopad
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
BWF Super 750
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Future Series
29.10. - 03.11.
SaarLorLux Open 2019
BWF Super 100
30.10. - 02.11.
44th YONEX Hungarian International Championships 2019
International Challenge
Datum
Naziv
Grad
Listopad
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Juniori
Čakovec (BK Međimurje)
Studeni
08.11. - 10.11.
FZ FORZA Slovak Junior 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
15.11. - 17.11.
Czech Junior 2019
Orlova - Lutyne, Češka (CZE)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
26.10. - 27.10.
HK 2019 - IV. krug - Poletarci
Čakovec (BK Međimurje)
Studeni
08.11. - 10.11.
Slovak Youth U15 2019
Trenčin, Slovačka (SVK)
08.11. - 10.11.
Swedish Youth Games (U17) 2019
Malmö, Švedska (SWE)
Datum
Naziv
Grad
Datum
Naziv
Grad
Listopad
19.10. - 20.10.
HK 2019 - IV. krug - Ml.kadeti, Kadeti, Ml.juniori
Čakovec (BK Međimurje)
22.10. - 27.10.
YONEX French Open 2019
Pariz, Francuska (FRA)
23.10. - 26.10.
Hatzor International 2019
Kibbutz Hatzor, Izrael (ISR)
25.10. - 27.10.
FZ FORZA Finnish Junior 2019
Espoo, Finska (FIN)

Pogledaj kalendar