Završnica polusezone u Čakovcu: Ekipno prvenstvo Hrvatske prije ljetne stanke!

  • 31. svibanj 2019.

U Čakovcu se u subotu održava Ekipno prvenstvo Hrvatske za seniore i kadete.

Pročitaj više

Ekipno PH 2019 za seniore i kadete - prijave

  • 30. svibanj 2019.

Čakovec, 1. lipnja 2019.

Pročitaj više

Održan 11. i rekordni Međunarodni "ČAKOVEC CROATIA OSIGURANJE YOUTH INTERNATIONAL 2019"

  • 28. svibanj 2019.

Čakovec je po 11. put zaredom uspješno organizirao turnir "ČAKOVEC CROATIA OSIGURANJE YOUTH INTERNATIONAL 2019."

Pročitaj više

Pravilnik o Informacijskom sustavu u sportu

  • 28. svibanj 2019.

Dana 13. ožujka 2019. godine objavljen je Pravilnik o Informacijskom sustavu u sportu („Narodne novine“, broj: 25/19) koji je stupio na snagu 21. ožujka 2019. godine te je dostupan na mrežnoj stranici https://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/2019_03_25_497.html.

Pročitaj više

Upis učenika - športaša u razredne odjele za športaše

  • 28. svibanj 2019.

Prijave učenika koji se upisuju u razredne odjele za športaše (vrijedi za ljetni i jesenski upisni rok) u školskoj godini 2019./2020.

Pročitaj više

Sudirman Cup 2019: Kina uvjerljivo osvojila naslov protiv Japana!

  • 27. svibanj 2019.

U Kini je završeno Svjetsko prvenstvo mješovitih ekipa, na kojem je slavio domaćin.

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Kolovoz
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
International Series
Rujan
04.09. - 08.09.
RSL Kharkiv International 2019
International Challenge
11.09. - 14.09.
YONEX Belgian International 2019
International Challenge
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
Gentofte, Danska (DEN)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Junior International 2019
Mirna, Slovenija (SLO)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
Hvidovre, Danska (DEN)
30.08. - 07.09.
2019 European U17 Championships
Gniezno, Poljska (POL)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Youth International 2019
Mokronog, Slovenija (SLO)
13.09. - 15.09.
Swedish Youth Games (U17)
Malmö, Švedska (SWE)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
Gentofte, Danska (DEN)
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
Hvidovre, Danska (DEN)
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
Minsk, Bjelorusija (BLR)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)

Pogledaj kalendar