1. kolo Dalmatinske lige 2018.

  • 28. veljača 2018.

U nedjelju 25. veljače u dvorani OŠ Mokošica u Dubrovniku održano je I. kolo Dalmatinske lige 2018. u badmintonu.

Pročitaj više

Promjene u odredbama europskog juniorskog kupa

  • 27. veljača 2018.

BEC najavljuje promjene u pravilima europskog juniorskog kupa.

Pročitaj više

Širi popis reprezentativaca do 19 godina

  • 27. veljača 2018.

Izbornik juniora Rihtar donosi širi popis reprezentativaca do 19 godina

Pročitaj više

Yonex Italian Junior 2018.

  • 26. veljača 2018.

Dio juniorske reprezentacije nastupio je vrlo jakom turniru u Italiji. Prenosimo izvještaj izbornika Rihtara

Pročitaj više

Odluka izbornice podmlatka - popis reprezentativaca

  • 22. veljača 2018.

Izbornica podmlatka donosi popis reprezentativaca za 2018. godinu

Pročitaj više

BEC - edukacija za mentore trenera - poziv

  • 22. veljača 2018.

BEC poziva na sudjelovanje u edukaciji za mentore trenera (razine 1 i 2)

Pročitaj više

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Kolovoz
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
International Series
Rujan
04.09. - 08.09.
RSL Kharkiv International 2019
International Challenge
11.09. - 14.09.
YONEX Belgian International 2019
International Challenge
19.09. - 22.09.
YONEX Polish International 2019
International Series
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
Gentofte, Danska (DEN)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Junior International 2019
Mirna, Slovenija (SLO)
20.09. - 22.09.
YONEX Belgian Junior 2019
Herstal, Belgija (BEL)
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
Hvidovre, Danska (DEN)
30.08. - 07.09.
2019 European U17 Championships
Gniezno, Poljska (POL)
Rujan
13.09. - 15.09.
TEM Slovenia Youth International 2019
Mokronog, Slovenija (SLO)
13.09. - 15.09.
Swedish Youth Games (U17)
Malmö, Švedska (SWE)
Datum
Naziv
Grad
Listopad
12.10. - 13.10.
HK 2019 - III. krug - Veterani
Zagreb (BK Medvedgrad-1998)
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
23.08. - 25.08.
Danish Junior Cup 2019
Gentofte, Danska (DEN)
23.08. - 25.08.
U17 Danish Junior Cup 2019
Hvidovre, Danska (DEN)
29.08. - 01.09.
Belarus International 2019
Minsk, Bjelorusija (BLR)
30.08. - 01.09.
FZ FORZA U19 Irish Open 2019
Dublin, Irska (IRL)

Pogledaj kalendar