Hrvatski reprezentativci upisali su nova tri poraza na Europskom juniorskom prvenstvu u Finskoj. Nakon što je prvog dana natjecanja poražena Barbara Janičić u pojedinačnoj konkurenciji, u utorak i srijedu poraze su imali i predstavnici u muškom singlu, ženskim parovima i mješovitim parovima.
Najbolji junior Hrvatske Borna Vadlja izgubio je od Nijemca i 4. nositelja turnira Matthiasa Kicklitza 21:9, 21:10 nakon 22 minute igre.
Vadlja je poražen i u mješovitim parovima s Barbarom Janičić, a bolji su s 21:5, 21:14 bili Ukrajinci Vjačeslav Jakovljev i Polina Tkač.
Odličan otpor pružile su Luna Šaban i Tamara Cvitkušić u ženskim parovima protiv Šveđanki Jessice Silvennoinen i Cecilije Wang, no u konačnici su poražena sa dva puta po 21:16.
U popodnevnim satima još će nastupiti muški par Vadlja / Luka Črep, koji za protivnike imaju 4. nositelje - Alejandra De Pabla i Gabriela Fernandeza.
Sve rezultate hrvatskih reprezentativaca možete pogledati ovdje.
Dodjela organizacije natjecanja u drugoj polovici 2025. godine
Lipanj 10, 2025Poziv na seminar: „Primjena elementarnih igara u badmintonu“
Svibanj 14, 2025Pretplatom na novosti ostajete informirani o svim vijestima.
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
crobad@cba.hr
Predsjednik Saveza - Ratko Galjer
Glavni tajnik Saveza - Maja Capuder
Mobitel: +385 91 5210 334
2025 © Sva prava zadržana.
HRVATSKI BADMINTONSKI SAVEZ
Politika privatnosti | Uvjeti korištenja | Politika kolačića