Hrvatska juniorska reprezentacija nastupila je na ekipnom Europskom prvenstvu, te će ovoga tjedna naši najbolji igrači zaigrati i u pojedinačnom dijelu natjecanja. U ekipnom dijelu smo pružili dobar otpor u skupini, no u konačnici smo s tri poraza zaključili svoj nastup.
U prva dva okršaja protiv Mađarske i Rumunjske poraženi smo s 3-2. Protiv Mađarske smo izgubili prva tri meča da bi onda s dva uzastopna slavlja ublažili poraz. Drugi dan protiv Rumunjske, poveli smo 2-0, no u posljednja dva meča muških i ženskih parova izgubili smo tijesno i Rumunji su slavili pobjedu 3-2.
Posljednjeg dana natjecanja po skupinama igrali smo protiv Ukrajine, izgubili smo 5-0, no taj je dvoboj obilježila ozljeda gležnja Jelene Buchberger koja je morala odustati od nastavka natjecanja.
Sve rezultate ekipnog dijela EP-a pogledajte ovdje.
Danas s početkom u 14 sati započinje pojedinačni dio turnira. Rezultate pojedinačnog Europskog prvenstva možete pratiti ovdje.
Dinata srebrni u singlu i brončani u paru sa Špoljarcem u Meksiku
Studeni 27, 2023Hrvatska kadetska reprezentacija 8. na Nation to Nation turniru
Studeni 26, 2023Žurna odluka predsjednika Galjera - licenciranje dvorane u Bjelovaru
Studeni 17, 2023Pretplatom na novosti ostajete informirani o svim vijestima.
Trg Krešimira Ćosića 11, 10000 Zagreb
crobad@cba.hr
Predsjednik Saveza - Ratko Galjer
Glavni tajnik Saveza - Maja Capuder
Telefon: +385 1 3091 610
Mobitel: +385 91 5210 334
2023 © Sva prava zadržana.
HRVATSKI BADMINTONSKI SAVEZ
Politika privatnosti | Uvjeti korištenja | Politika kolačića