• Odaberite godinu kalendara:
  • 2018
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
11.01. - 14.01.
Yonex Estonian International 2018
International Series
18.01. - 21.01.
Swedish Open 2018
International Series
25.01. - 28.01.
Iceland International 2018
International Series
Veljača
03.02. - 04.02.
PH Seniori 2018
Seniori
13.02. - 18.02.
2018 European Men's and Women's Team Championships
Team Championships
20.02. - 25.02.
Swiss Open 2018
WT Super 300
21.02. - 24.02.
Austrian Open 2018
International Challenge
28.02. - 03.03.
Yonex Slovak Open 2018
Future Series
Ožujak
06.03. - 11.03.
Yonex German Open 2018
WT Super 300
08.03. - 11.03.
53rd Portuguese International Championships
International Series
14.03. - 18.03.
Yonex All England Open 2018
WT Super 1000
15.03. - 18.03.
KaBal International
International Series
25.03. - 26.03.
HK I. krug - seniori, veterani
Seniori/ 35+/ 45+/ 55+
27.03. - 01.04.
Orleans Masters 2018
WT Super 100
29.03. - 01.04.
Victor Croatian International 2018
Future Series
Travanj
05.04. - 08.04.
Finnish Open 2018
International Challenge
12.04. - 15.04.
19th Victor Dutch International 2018
International Series
19.04. - 22.04.
Hellas International 2018
Future Series
24.04. - 29.04.
2018 European Championships
Seniori
Svibanj
05.05. - 06.05.
HK II. krug - seniori, veterani
Seniori/ 35+/ 45+/ 55+
10.05. - 13.05.
FZ Forza Slovenia International 2018
International Series
24.05. - 27.05.
Romanian International 2018
Future Series
31.05. - 03.06.
Yonex Latvia International 2018
Future Series
Lipanj
02.06. - 03.06.
EPH Seniori 2018
Seniori
07.06. - 10.06.
Yonex Lithuanian International 2018
Future Series
14.06. - 17.06.
Spanish International 2018
International Challenge
20.06. - 24.06.
2018 European Club Championships
Seniori
Srpanj
04.07. - 08.07.
White Nigths 2018
International Challenge
13.07. - 29.07.
European Universities Badminton Championship 2018
Sveučilišno natjecanje
24.07. - 29.07.
Russian Open 2018
WT Super 100
Kolovoz
13.08. - 16.08.
Eurasia Bulgaria International 2018
International Series
28.08. - 02.09.
Spain Open 2018
WT Super 300
29.08. - 02.09.
FZ Forza Kharkiv International 2018
International Challenge
Rujan
06.09. - 09.09.
Belarus International 2018
Future Series
13.09. - 16.09.
Yonex Belgian International 2017
International Challenge
20.09. - 23.09.
Polish International 2018
International Series
27.09. - 30.09.
Li-Ning Czech Open 2017
International Challenge
Listopad
09.10. - 14.10.
Dutch Open 2018
WT Super 100
13.10. - 14.10.
HK III. krug - seniori
Seniori
16.10. - 21.10.
Denmark Open 2018
WT Super 750
23.10. - 28.10.
French Open 2018
WT Super 750
30.10. - 04.11.
Bitburger Masters 2018
WT Super 100
Studeni
02.11. - 05.11.
42nd Hungarian International Championships 2017
International Challenge
20.11. - 25.11.
Scottish Open 2018
WT Super 100
24.11. - 25.11.
HK IV. krug - seniori
Seniori
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
18.01. - 21.01.
Polish International Junior Championships 2018
U19 (Junior International Series)
26.01. - 28.01.
Swedish Junior 2018
U19 (Junior International Series)
Veljača
08.02. - 11.02.
8th Multi Alarm Hungarian Junior International 2018
U19 (Junior International Series)
16.02. - 18.02.
XIII Spanish Junior International
U19 (Junior International Series)
17.02. - 18.02.
HK I. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
23.02. - 25.02.
Yonex Italian Junior 2018
U19 (Junior International Series)
28.02. - 04.03.
Yonex Dutch Junior International 2018
U19 (Junior International Grand Prix)
Ožujak
08.03. - 11.03.
Yonex German Junior 2018
U19 (Junior International Grand Prix)
15.03. - 17.03.
Israel Junior 2018
U19 (Junior International Series)
30.03. - 01.04.
Hellas Junior 2018
U19 (Junior International Series)
Travanj
13.04. - 15.04.
Cyprus Junior 2018
U19 (Junior International Series)
14.04. - 15.04.
HK II. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
19.04. - 25.04.
World School Championship Badminton 2018
Srednjoškolsko natjecanje
25.04. - 27.04.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - SŠ
Srednjoškolsko natjecanje
26.04. - 29.04.
Valamar Junior Open 2018
U19 (Junior International Series)
28.04. - 29.04.
26. Int. Junior Open Flypower Meraner Frühling
U11/ U13/ U15/ U17/ U19
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian Junior White Nigths 2018
U19 (Junior International Series)
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Ukraine Junior 2018
U19 (Junior International Series)
09.08. - 12.08.
Bulgarian Junior International 2018
U19 (Junior International Series)
17.08. - 19.08.
Yonex Lithuanian Junior 2018
U19 (Junior International Series)
23.08. - 26.08.
Danish Junior Cup 2018
U19 (Junior International Series)
31.08. - 02.09.
FZ Forza U19 Irish Open 2018
U19 (Junior International Series)
Rujan
07.09. - 16.09.
2018 European Junior Team Championships
U19
07.09. - 16.09.
2018 European Junior Championships
U19
22.09. - 24.09.
Yonex Belgian Junior 2017
U19
29.09. - 01.10.
3 Borders International Junior 2017
U19
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
Listopad
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
OI mladih
19.10. - 21.10.
Austrian U19 International 2018
U19 (Junior International Series)
21.10. - 21.10.
HK IV. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
Studeni
05.11. - 10.11.
BWF World Junior Mixed Team Championships Suhandinata Cup
U19
12.11. - 18.11.
BWF World Junior Championships Eye-Level Cup
U19
Prosinac
08.12. - 09.12.
PH poletarci i juniori 2018
U11/ U19
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Siječanj
12.01. - 14.01.
Nation to Nation U13 Team Competition 2018
U13
19.01. - 21.01.
Medvode FZ Forza U17 Cup
BEC-U17
19.01. - 21.08.
Medvode FZ Forza Cup
U11/ U13/ U15
26.01. - 28.01.
Swedish U17 International 2018
BEC-U17
27.01. - 28.01.
HK I. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
U13/ U15/ U17
Veljača
02.02. - 04.02.
KMB 2010 Yonex Cup 2018
U15
16.02. - 18.02.
2018 European U15 Championships
U15
16.02. - 18.02.
Yonex France U17 Open 2018
BEC-U17
17.02. - 18.02.
HK I. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
Ožujak
02.03. - 04.03.
Donut Cup 2018
U11/ U13/ U15/ U17
15.03. - 17.03.
Israel Youth Inetrnational 2018
U13/ U15
17.03. - 18.03.
HK II. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
U13/ U15/ U17
29.03. - 31.03.
Hellas Youth International 2018
U11/ U13/ U15
30.03. - 01.04.
Victor JOT U17
BEC-U17
31.03. - 02.04.
Victor JOT Youth
U11 /U13/ U17
Travanj
05.04. - 08.04.
FZ Forza Czech U17 International 2018
BEC-U17
06.04. - 08.04.
6th International Babolat Refrath Cup
U11/ U13/ U15
14.04. - 15.04.
HK II. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
19.04. - 25.04.
World School Championship Badminton 2018
Srednjoškolsko natjecanje
20.04. - 22.04.
Srebrna žogica Lendave 2018
U11/ U13/ U15
22.04. - 24.04.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - OŠ
Osnovnoškolsko natjecanje
25.04. - 27.04.
Državno prvenstvo školskih sportskih društava - SŠ
Srednjoškolsko natjecanje
27.04. - 29.04.
Yonex Croatian Youth International 2018
U11/ U13/ U15
28.04. - 29.04.
26. Int. Junior Open Flypower Meraner Frühling
U11/ U13/ U15/ U17/ U19
30.04. - 03.05.
HEBAR Bulgarian U17 International 2018
BEC-U17
Svibanj
11.05. - 13.05.
Bodensee Jugend Turnier 2018
U11/ U13/ U15/ U17
18.05. - 20.05.
Adria U17 International 2018
BEC-U17
18.05. - 20.05.
Adria Youth International 2018
U9/ U11/ U13/ U15
25.05. - 27.05.
Polish U17 Open 2018
BEC-U17
26.05. - 26.05.
Čakovec Croatia osiguranje Youth International 2018
U11/ U13/ U15/ U17
Lipanj
01.06. - 03.06.
Austrian U17 Open 2018
BEC-U17
02.06. - 03.06.
EPH Kadeti 2018
U15
07.06. - 10.06.
German U17 International 2018
BEC-U17
15.06. - 17.06.
Serbian Youth International 2018
U9/ U11/ U13/ U15
15.06. - 17.06.
Serbia U17 International 2018
BEC-U17
28.06. - 01.07.
Russian U17 White Nigths
BEC-U17
Kolovoz
17.08. - 19.08.
French U17 International 2018
BEC-U17
23.08. - 26.08.
Denmark U17
BEC-U17
23.08. - 26.08.
Kassabian Brothers Bulgarian U17 International
BEC-U17
31.08. - 02.09.
Polish U17 International 2018
BEC-U17
Rujan
07.09. - 09.09.
Zagreb U17 Open 2018
BEC-U17
08.09. - 09.09.
Zagreb Youth Open 2018
U9/ U11/ U13/ U15
15.09. - 17.09.
Swedish Youth Games
BEC-U17
22.09. - 23.09.
HK III. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
U13/ U15/ U17
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
Listopad
06.10. - 08.10.
Yonex Lithuanian U17
BEC-U17
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
OI mladih
19.10. - 21.10.
Austrian U17 International 2018
BEC-U17
21.10. - 21.10.
HK IV. krug - poletarci, juniori
U11/ U19
27.10. - 28.10.
HK IV. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
U13/ U15/ U17
Studeni
10.11. - 11.11.
PH Kadeti 2018
U15
18.11. - 18.11.
PH ml.kadeti i ml. juniori 2018
U13/ U17
23.11. - 25.11.
Nation to Nation U15 Team Competition 2018
U15
Prosinac
08.12. - 09.12.
PH poletarci i juniori 2018
U11/ U19
Datum
Naziv natjecanja
Rang turnira
Veljača
10.02. - 11.02.
PH Veterani 2018
35+/ 45+/ 55+
Ožujak
25.03. - 26.03.
HK I. krug - seniori, veterani
Seniori/ 35+/ 45+/ 55+
Svibanj
05.05. - 06.05.
HK II. krug - seniori, veterani
Seniori/ 35+/ 45+/ 55+
18.05. - 20.05.
Adria Masters International 2018
35+/ 40+/ 45+/ 50+/ 55+/ 60+/ 65+
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
35+/ 45+/ 55+

Raspored natjecanja ažurira se tijekom natjecateljske sezone.

 
Zadnja verzija je 23. rujna 2018.
 

Kratice za vrste natjecanja:
HK - Hrvatski kup
PH - Prvenstvo Hrvatske
PN - podmladačko natjecanje
VN - veteransko natjecanje
EMK - Europski mlađejuniorski kup
EJK - Europski juniorski kup (MJP – međunarodno juniorsko prvenstvo)
EJP - Europsko juniorsko prvenstvo
SJP - Svjetsko juniorsko prvenstvo
EK - Europski kup (MP – međunarodno prvenstvo)
SK - Svjetski kup (OP – otvoreno prvenstvo)
EP - Europsko prvenstvo
SP - Svjetsko prvenstvo
EU - Europska univerzijada
SU - Svjetska univerzijada
EI - Europske igre
OI - Olimpijske igre

Dobne skupine u 2018. su:
Poletarci (U11) - rođeni 2008. i mlađi ;
Mlađi kadeti (U13) - rođeni 2006. i mlađi ;
Kadeti (U15) - rođeni 2004. i mlađi ;
Mlađi juniori (U17) - rođeni 2002. i mlađi ;
Juniori (U19) – rođeni 2000. i mlađi ;
Seniori - bez dobnoga ograničenja ;
Veterani 35+ – rođeni 1983. i stariji ;
Veterani 45+ – rođeni 1973. i stariji ;
Veterani 55+ – rođeni 1963. i stariji .


Analiza-Kalendara-2018

Dodijeljivanje natjecanja 2018

Kalendar 2018