Predsjednik Saveza
Ratko Galjer 
091 6412-223
rgaljer69@gmail.com


Dopredsjednik Saveza

Marin Pipunić


Glavni tajnik Saveza (profesionalna dužnost)

Maja Capuder
091 52 10 334
crobad@cba.hr



Članovi Upravnoga odbora :

Igor Čimbur
Neven Rihtar
Ranka Sertić
Davor Štrbenac


Stegovni sudac Saveza
mjesto nije popunjeno

Direktor reprezentacije
Ratko Galjer
091 6412-223
rgaljer69@gmail.com


Izbornik
Igor Čimbur
cimbur55@yahoo.com


Izbornik juniora
Neven Rihtar
nrihtar1986@gmail.com


Izbornik mlađih dobnih kategorija (U-15, U-13, U-11,)
Renata Horvat Vrbnjak
mmmaslachak@hotmail.com


Ravnatelj natjecanja i registracijski povjerenik
Mirko Janičić
mjanicic13@gmail.com
mirko.janicic@pbz.hr


Stručni povjerenik
Lidija Petrinović
lzekan@kif.hr

Sudački povjerenik

Ivanka Pokorni
ivpokorni@gmail.com 

Povjerenik za školska natjecanja i vezu s

Ministarstvom prosvjete i športa

mjesto nije popunjeno


Povjerenik za medije i marketing

Neven Rihtar


Zdravstveni povjerenik

mjesto nije popunjeno


Povjerenik za antidopinški nadzor
mjesto nije popunjeno

Koordinator za provedbu projekta
o ravnopravnosti sportašica

Lidija Petrinović
lzekan@kif.hr

Predstavnik u igračkome povjerenstvu BWF-a

Filip Špoljarec
filip.spoljarec@yahoo.com

Povjerenica Saveza za Shuttle Time
dr. sc. Lidija Petrinović 
lzekan@kif.hr


Izvršni urednik službenih stranica Saveza

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
20.09. - 23.09.
Polish International 2018
International Series
27.09. - 30.09.
Li-Ning Czech Open 2017
International Challenge
Listopad
09.10. - 14.10.
Dutch Open 2018
WT Super 100
13.10. - 14.10.
HK III. krug - seniori
Seniori
Datum
Naziv
Grad
Rujan
22.09. - 24.09.
Yonex Belgian Junior 2017
Herstal
29.09. - 01.10.
3 Borders International Junior 2017
Saint Luise
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
Čakovec
Listopad
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
Buenos Aires
Datum
Naziv
Grad
Rujan
22.09. - 23.09.
HK III. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
Zagreb
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
Čakovec
Listopad
06.10. - 08.10.
Yonex Lithuanian U17
Vilnius
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
Buenos Aires
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar