Akti koje donosi, mijenja i tumači Upravni odbor Saveza:

Kalendar natjecanja - raspored službenih natjecanja Saveza

Registracijski pravilnik - pravilnik koji uređuje načine registracije igrača za udrugu;
upisnik igrača Saveza 
- natjecateljska pristupnica

Sudački pravilnik - pravilnik koji propisuje kako se postaje - i ostaje - badmintonski sudac (u postupku usklađenja);
upisnik sudaca Saveza
- sudački listić

Stručni pravilnik - uvjeti za stjecanje i produljivanje licenci voditelja, trenera, višeg trenera i diplomiranog trenera (u postupku usklađenja)
Pravilnik o nagradama - pravilnik uređuje način nagrađivanja osoba i ustanova koje su posebno pridonijele širenju i razvoju badmintona i Saveza (Obljetnička nagrada -  dosadašnji dobitnici) kao i nagrađivanja sportaša i sportskih djelatnika te udruga za postignute sportske dosege u jednoj natjecateljskoj sezoni (Godišnja nagrada Saveza).

Cjenik Saveza - pravilnik koji uređuje financijske obveze koje proistječu iz akata Saveza

Pravilnik o postupku nabave roba, radova i usluga bagatelne vrijednosti

Pravo na pristup informacijama - izvješće za 2015.

Zapisnici i odluke Upravnog odbora Saveza u Olimpijskom ciklusu 2016-2020. 
V. sjednica - Zagreb, 8. III. 2017.
IV. sjednica - Velika Gorica, 6. XII. 2016.
III. sjednica - Velika Gorica, 13. X. 2016.
II. sjednica - Velika Gorica, 28. VI. 2016.
I. sjednica - Zagreb, 17. IV. 2016.

Zapisnici i odluke UO-a u OC 2012-16.
XVI. sjednica - Zagreb, 5 II. 2016.
XV. sjednica - Zagreb, 3. XII. 2015.
XIV. sjednica - Zagreb, 15. X. 2015.
XIII. sjednica - Velika Gorica, 19. V. 2015.
XII. sjednica - Velika Gorica, 24. I. 2015.
XI. sjednica - Poreč, 4. X. 2014.
X. sjednica - Velika Gorica, 31. VIII. 2014.
IX. sjednica - Velika Gorica, 30. VI. 2014.
VIII. sjednica - Zagreb, 18. I. 2014.
VII. sjednica - Poreč, 5. X. 2013.
VI. sjednica - Zagreb, 7. IX. 2013.
V. sjednica - Zagreb, 8. VI. 2013.
IV. sjednica - Velika Gorica, 31. III. 2013.
III. sjednica - Zagreb, 8. XII. 2012. 
II. sjednica - Poreč, 7. X. 2012.
I. sjednica - Zagreb, 22. VIII. 2012.

bagatela

Cjenik2017

Natjecateljska_pristupnica

Popis_sudaca_15122017

Pravilnik_o_nagradama

Pravo_na_pristup_info

Regprav2017

Strucni_pravilnik

Sudacki_pravilnik

sudacki-listic

UO-2012-16-I

UO-2012-16-II

UO-2012-16-III

UO-2012-16-IV

UO-2012-16-IX

UO-2012-16-V

UO-2012-16-VII

UO-2012-16-VIII

UO-2012-16-Vl

UO-2012-16-X

UO-2012-16-XI

UO-2012-16-XII

UO-2012-16-XIII

UO-2012-16-XIV

UO-2012-16-XV

UO-2012-16-XVI

UO-2016-20-I

UO-2016-20-II

UO-2016-20-III

UO-2016-20-IV

UO-2016-20-V

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Srpanj
24.07. - 29.07.
Russian Open 2018
WT Super 100
Kolovoz
13.08. - 16.08.
Eurasia Bulgaria International 2018
International Series
28.08. - 02.09.
Spain Open 2018
WT Super 300
29.08. - 02.09.
FZ Forza Kharkiv International 2018
International Challenge
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Ukraine Junior 2018
Dnipro
09.08. - 12.08.
Bulgarian Junior International 2018
Pazardzhik
17.08. - 19.08.
Yonex Lithuanian Junior 2018
Klaipeda
23.08. - 26.08.
Danish Junior Cup 2018
Gentofte
Datum
Naziv
Grad
Kolovoz
17.08. - 19.08.
French U17 International 2018
Talence
23.08. - 26.08.
Denmark U17
Kopenhagen
23.08. - 26.08.
Kassabian Brothers Bulgarian U17 International
Haskovo
31.08. - 02.09.
Polish U17 International 2018
Lubin
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar