Balkansko prvenstvo mlađih juniora 2015. - Novi Sad, Srbija, 28-30. kolovoza
M: Luka Ban, Dorian Cvijanović, Mia Čerjan, Dominik Doko, Filip Jagar. 
Ž: Ira Misir, Inga Sadaić i Lucija Trgovac.
Izbornik: Ratko Galjer
Ekipno: bez prolaza u završnicu
Pojedinačna odličja:
MM: 3. Doko-Jagar
ŽŽ: 3. Sadaić-Trgovac

Balkansko veteransko prvenstvo 2014. - Ohrid, Makedonija, 11-14. rujna
M: Antonio Lovrić, Boris Slanc, Miroslav Vurdelja, Damir Skorup, Leo Miler, 
Ž: Nina Kovačić i Lidija Petrinović. 
Odličja:
M: Antonio Lovrić
MM: 3. Antonio Lovrić - Boris Slanc
40+
M: 2. Boris Slanc
ŽŽ: 2. Nina Kovačić - Lidija Petrinović
MŽĆ: 3. Damir Skorup - Lidija Petrinović
45+
Ž: 2. Nina Kovačić
MŽ: 1. Nina Kovačić - Miroslav Vurdelja
50+
M: 1. Leo Miler 
MM: 3. Damir Skorup - Miroslav Vurdelja

Balkansko prvenstvo mlađih juniora 2014. - Karataš, Srbija, 27-29. kolovoza
Voditelj: Neven Rihtar
M: Dino Belas, Dorian Cvijanović,  Dominik Doko, Filip Jagar;

Ž: Mia Čerjan, Inga Sadaić, Lucija Trgovac, Ela Trstenjak. 

- ekipni dio 
Hrvatska - Bugarska 0:5, Hrvatska - Rumunjske 1:4, Hrvatska - BiH 5:0 (3. mjesto u skupini)
- pojedinačni dio
- tri četvrtfinala: Ž: Trgovac; MM: Doko-Jagar, ŽŽ: Trstenjak-Trgovac.

Balkansko kadetsko prvenstvo 2013. - Karataš, Srbija, 27-29. kolovoza

M: Dorian Cvijanović, Edvin Hadžihalilović, Lovro Hanžek, Dino Ivčević, Lino Zadravec.
Ž: Doroteja Brkić, Mia Čerjan, Petra Rukavina, Lucija Trgovac.
Izbornica Lidija Petrinović, trener Vlaho Čerjan.
ekipni dio (9 ekipa):
Hrvatska - BiH 5:0, Hrvatska - Turska 0:5.
Drugo mjesto u skupini, 5-6. mjesto u ukupnom poretku.
pojedinačni dio:
M (64): Cvijanović, Ivčević - III. kolo; Zadravec, Hanžek - II. kolo; Ž (32): Čerjan - II. kolo, Brkić - I. kolo; MM (16): Ivčević-Zadravec - II. kolo; Hadžihalilović-Hanžek - I. kolo; ŽŽ (16): Brkić-Čerjan i Rukavina-Trgovac - II. kolo; MŽ (32): Cvijanović-Trgovac - četvrtfinale, Hadžihalilović-Rukavina - I. kolo.

Mediteranske igre 2013. - Mersin, Turska, 20-30. lipnja
Zvonimir Đurkinjak, Zvonimir Hoelbling; izbornik Silvio Jurčić.
M: 
Zvonimir Đurkinjak - četvrtfinale
Zvonimir Hoelbling - osmina finala
MM
Zvonimir Đurkinjak-Zvonimir Hoelbling - 1. mjesto

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Svibanj
24.05. - 27.05.
Romanian International 2018
Future Series
31.05. - 03.06.
Yonex Latvia International 2018
Future Series
Lipanj
02.06. - 03.06.
EPH Seniori 2018
Seniori
07.06. - 10.06.
Yonex Lithuanian International 2018
Future Series
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian Junior White Nigths 2018
Gatchina
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Ukraine Junior 2018
Dnipro
09.08. - 12.08.
Bulgarian Junior International 2018
Pazardzhik
17.08. - 19.08.
Yonex Lithuanian Junior 2018
Klaipeda
Datum
Naziv
Grad
Svibanj
25.05. - 27.05.
Polish U17 Open 2018
Glubczyce
26.05. - 26.05.
Čakovec Croatia osiguranje Youth International 2018
Čakovec
Lipanj
01.06. - 03.06.
Austrian U17 Open 2018
Lauterach
02.06. - 03.06.
EPH Kadeti 2018
Zagreb
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar