Razvojni programi su oblici potpore koje sportske zajednice, od nacionalnih do međunarodnih, dodjeljuju perspektivnim sportašima određenog sporta koje za takvu potporu kandidiraju njihovi nacionalni savezi ili krovne udruge. 

AKTUALNI KORISNICI 


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti Nanjing 2014
- Maja Pavlinić
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
- Dorotea Sutara
Badmintonska Evropa - Future Stars
- Maja Pavlinić
Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi
- program IV (predolimpijski ciklus): nema
- program III (kvalitetni sportaši): Zvonimir Đurkinjak, Zvonimir Hoelbling;
- program II (mladi i perspektivni): Maja Pavlinić, Katarina Galenić, Dorotea Sutara;
- program I (mlađe dobne kategorije): nema.


DOSADAŠNJI KORISNICI


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti
Neven Rihtar (2006.); 
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
Neven Rihtar (2005.) Ivan Tucaković (2013.), Filip Špoljarec (2013.) 
Badmintonska Evropa - Team Europe 
Neven Rihtar (za OI 2008), Luka Zdenjak (za OI 2012), Andrea Žvorc (2012); 
Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi
- program IV: Andrea Žvorc (za OI 2012).
- program III: Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović, Zvonimir Hoelbling;
- program II: Neven Rihtar i Maja Šavor; Luka Zdenjak i Zvonimir Đurkinjak;  Staša Poznanović; Petra Petranović, Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling, Lucija Vlah, Ivan Tucaković; Filip Špoljarec.
- program I: Lucija Vlah, Iva Skorup, Ivan Tucaković, Matija Kraljić, Fran Galjer, Dora Dragčević, Dorotea Sutara, Katarina Galenić, Maja Pavlinić, Leo Šutevski, Andrija Kraljić, Dominik Doko, Iva Šutevski, Borna Drvodelić, Dora Drvodelić, Ivona Kozak.

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
20.09. - 23.09.
Polish International 2018
International Series
27.09. - 30.09.
Li-Ning Czech Open 2017
International Challenge
Listopad
09.10. - 14.10.
Dutch Open 2018
WT Super 100
13.10. - 14.10.
HK III. krug - seniori
Seniori
Datum
Naziv
Grad
Rujan
22.09. - 24.09.
Yonex Belgian Junior 2017
Herstal
29.09. - 01.10.
3 Borders International Junior 2017
Saint Luise
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
Čakovec
Listopad
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
Buenos Aires
Datum
Naziv
Grad
Rujan
22.09. - 23.09.
HK III. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
Zagreb
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
Čakovec
Listopad
06.10. - 08.10.
Yonex Lithuanian U17
Vilnius
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
Buenos Aires
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar