Razvojni programi su oblici potpore koje sportske zajednice, od nacionalnih do međunarodnih, dodjeljuju perspektivnim sportašima određenog sporta koje za takvu potporu kandidiraju njihovi nacionalni savezi ili krovne udruge. 

AKTUALNI KORISNICI 


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti Nanjing 2014
- Maja Pavlinić
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
- Dorotea Sutara
Badmintonska Evropa - Future Stars
- Maja Pavlinić
Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi
- program IV (predolimpijski ciklus): nema
- program III (kvalitetni sportaši): Zvonimir Đurkinjak, Zvonimir Hoelbling;
- program II (mladi i perspektivni): Maja Pavlinić, Katarina Galenić, Dorotea Sutara;
- program I (mlađe dobne kategorije): nema.


DOSADAŠNJI KORISNICI


Međunarodni olimpijski odbor - program Olimpijske solidarnosti
Neven Rihtar (2006.); 
Badmintonska svjetska federacija - program Svjetskog trenažnog centra
Neven Rihtar (2005.) Ivan Tucaković (2013.), Filip Špoljarec (2013.) 
Badmintonska Evropa - Team Europe 
Neven Rihtar (za OI 2008), Luka Zdenjak (za OI 2012), Andrea Žvorc (2012); 
Hrvatski olimpijski odbor - razvojni programi
- program IV: Andrea Žvorc (za OI 2012).
- program III: Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović, Zvonimir Hoelbling;
- program II: Neven Rihtar i Maja Šavor; Luka Zdenjak i Zvonimir Đurkinjak;  Staša Poznanović; Petra Petranović, Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling, Lucija Vlah, Ivan Tucaković; Filip Špoljarec.
- program I: Lucija Vlah, Iva Skorup, Ivan Tucaković, Matija Kraljić, Fran Galjer, Dora Dragčević, Dorotea Sutara, Katarina Galenić, Maja Pavlinić, Leo Šutevski, Andrija Kraljić, Dominik Doko, Iva Šutevski, Borna Drvodelić, Dora Drvodelić, Ivona Kozak.

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Svibanj
24.05. - 27.05.
Romanian International 2018
Future Series
31.05. - 03.06.
Yonex Latvia International 2018
Future Series
Lipanj
02.06. - 03.06.
EPH Seniori 2018
Seniori
07.06. - 10.06.
Yonex Lithuanian International 2018
Future Series
Datum
Naziv
Grad
Lipanj
28.06. - 01.07.
Russian Junior White Nigths 2018
Gatchina
Kolovoz
01.08. - 04.08.
Ukraine Junior 2018
Dnipro
09.08. - 12.08.
Bulgarian Junior International 2018
Pazardzhik
17.08. - 19.08.
Yonex Lithuanian Junior 2018
Klaipeda
Datum
Naziv
Grad
Svibanj
25.05. - 27.05.
Polish U17 Open 2018
Glubczyce
26.05. - 26.05.
Čakovec Croatia osiguranje Youth International 2018
Čakovec
Lipanj
01.06. - 03.06.
Austrian U17 Open 2018
Lauterach
02.06. - 03.06.
EPH Kadeti 2018
Zagreb
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar