Natjecateljski pravilnik- opći akt o sustavu, uvjetima i organizaciji natjecanja u badmintonu 
dodatak natjecateljskog pravilnika 
obrazac prijave za domaćinstvo natjecanja
obrazac poziva na natjecanje 
zapisnik natjecanja 
izvješće vrhovnoga suca 
tablica bodovanja natjecanja 

DODATAK NATJECATELJSKOG PRAVILNIKA ZA 2018. 

1. Dobne skupine za natjecateljsku sezonu 2018. su:
Poletarci (U11) – rođeni 2008. i mlađi ;
Mlađi kadeti (U13) – rođeni 2006. i mlađi ;
Kadeti (U15) – rođeni 2004. i mlađi ;
Mlađi juniori (U17) – rođeni 2002. i mlađi ;
Juniori (U19) – rođeni 2000. i mlađi ;
Seniori – bez dobnoga ograničenja ;
Veterani 35+ – rođeni 1983. i stariji ;
Veterani 45+ – rođeni 1973. i stariji ;
Veterani 55+ – rođeni 1963. i stariji .

2. Administrativni rokovi za natjecateljsku sezonu 2018.:
2.1 Trajanje natjecateljske sezone: 1. siječnja 2018. - 31. prosinca 2018.
2.2 Ljetni registracijski rok: 15. lipnja 2018. - 30. lipnja 2018.
2.3 Zimski registracijski rok: 15. prosinca 2018. - 31. prosinca 2018.
2.4 Rok za uplatu godišnje članarine: 31. prosinca 2017.
2.5 Rok za produženje sudačkih licenci: 15. prosinca 2017.

3. Administrativni rokovi u 2018.g. za natjecateljsku sezonu 2019.:
3.1 Rok za objavu Dodatka NP za natjecateljsku sezonu 2019.: 31. listopada 2018.
3.2 Rok za objavu Kalendara natjecanja za 2019. g.: 31. listopada 2018.
3.3 Rok za prijave za organizaciju natjecanja iz Kalendara za 2019. g.: 1.-10. studenog 2018.
3.4 Rok za određivanje organizatora natjecanja iz Kalendara za 2019. g.: 15. studenog 2018.

Dodatak-NP-2018

izvjesce-vrhovnog

NP-2018

NP-2018-Tablice-bodovanja

obrazac poziva

obrazac-domacinstvo

zapisnik-natjecanja

Kalendar

Datum
Naziv
Rang
Rujan
20.09. - 23.09.
Polish International 2018
International Series
27.09. - 30.09.
Li-Ning Czech Open 2017
International Challenge
Listopad
09.10. - 14.10.
Dutch Open 2018
WT Super 100
13.10. - 14.10.
HK III. krug - seniori
Seniori
Datum
Naziv
Grad
Rujan
22.09. - 24.09.
Yonex Belgian Junior 2017
Herstal
29.09. - 01.10.
3 Borders International Junior 2017
Saint Luise
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
Čakovec
Listopad
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
Buenos Aires
Datum
Naziv
Grad
Rujan
22.09. - 23.09.
HK III. krug - ml.kadeti, kadeti, ml.juniori
Zagreb
29.09. - 30.09.
HK III. krug - poletarci, juniori
Čakovec
Listopad
06.10. - 08.10.
Yonex Lithuanian U17
Vilnius
07.10. - 12.10.
2018 Youth Olympic Games
Buenos Aires
Datum
Naziv
Grad
Listopad
13.10. - 14.10.
HK III. krug - veterani
Zagreb

Pogledaj kalendar