Domaća prvenstva i kup

Zadnja verzija je 8. ožujka 2017.
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2017.

 
 

PRVENSTVO HRVATSKE 2016.


HRVATSKI KUP 2016.

 
 
PRVENSTVO HRVATSKE 2015.

seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - ekipe


HRVATSKI KUP 2014-15.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani +35 - veterani +45
 

PRVENSTVO HRVATSKE 2014.

seniori - veterani - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci


HRVATSKI KUP 2013-14.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani +35 - veterani +45


PRVENSTVO HRVATSKE 2013.

seniori - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani - kadeti ekipno


HRVATSKI KUP 2012-13.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani +35 - veterani +45 - ekipe


PRVENSTVO HRVATSKE 2012.

seniori - juniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - poletarci - veterani


HRVATSKI KUP 2011-12.

seniori - mlađi juniori - kadeti - mlađi kadeti - veterani - ekipe (pokusno)

PRVENSTVO HRVATSKE 2011.

Seniori - Zagreb, 5-6. veljače 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Zvonimir Đurkinjak; 2. Josip Uglešić; 3. Zvonimir Hoelbling, Igor Čimbur (svi MZ);
Ž: 1. Andrea Žvorc; 2. Staša Poznanović; 3. Lucija Vlah (sve MZ), Katarina Jagodić (Stella Zagreb);
MM: 1. Igor Čimbur, Zvonimir Hoelbling; 2. Zvonimir Đurkinjak, Josip Uglešić (svi MZ); 3. Filip Špoljarec, Ivan Tucaković (MZ/Purger Zagreb), Matija Hranilović, Luka Vlahek (Međimurje Čakovec);
ŽŽ: 1. Staša Poznanović, Lucija Vlah; 2. Katarina Galenić, Matea Čiča; 3. Dora Dragčevič, Andrea Žvorc (sve MZ); Nikolina Dimić, Katarina Jagodić (SZ);
: 1. Zvonimir Đurkinjak, Staša Poznanović; 2. Igor Čimbur, Matea Čiča; 3. Filip Špoljarec, Lucija Vlah i Zvonimir Hoelbling, Dora Dragčević (svi MZ).

Juniori - Zagreb, 26. ožujka 2011. Organizator BK Medvedgrad 1998 Zagreb.
M: 1. Josip Uglešić (BK Medvedgrad 1998 Zagreb), 2. Dasen Jardas (BK Sušak Rijeka), 3. Filip
Špoljarec (MZ), Ivan Tucaković (BK Purger Zagreb);
Ž: 1. Maja Pavlinić (HBK Max), 2. Katarina Galenić (MZ), 3. Katarina Jagodić, Martina Skorup (Stella Zagreb);
MM: 1. Filip Špoljarec - Ivan Tucaković (MZ/PZ), 2. Dasen Jardas - Ivor Ilić (SR), 3. Josip Uglešić - Dorian Žitnik (MZ), Krešimir Koprivec - Matija Filo (BK Medimurje Cakovec);
ŽŽ: 1. Lucija Vlah - Dora Dragčević (MZ), 2. Katarina Jagodić - Nikolina Dimić (SZ), 3. Katarina
Galenić - Helena Kovač (MZ), Martina Skorup - Tena Tucaković (SZ);
: 1. Filip Špoljarec - Lucija Vlah, 2. Josip Uglešić - Dora Dragčević, 3. Dorian Žitnik - Helena Kovač (svi MZ), Ivan Tucaković - Tena Tucaković (PZ/SZ).

Mlađi juniori - Čakovec, 8. svibnja 2011., u organizaciji BK Međimurje Čakovec.


Dokumenti

nazad